Nasze Marki

Nasze produkty sprzedawane są pod kilkoma atrakcyjnymi markami, które służą budowaniu renomy niezawodnego i rzetelnego dostawcy.

Z DRI możesz być spokojny o najlepszy produkt i serwis. Nasz zespół złożony jest z najbardziej ambitnych i pełnych pasji specjalistów dostępnych w branży. Łączymy dzisiejszą technologię i trendy z wczorajszym know-how i zawsze dążymy do tego aby dostarczać najlepsze rozwiązania, gdy tylko ich potrzebujesz. My odnosimy sukces kiedy Ty odnosisz sukces, co oznacza, że nie jesteśmy usatysfakcjonowani dopóki słowa nie przejdą w czyny a zamówienia nie są zrealizowane.

8 różnych grup produktów w naszej ofercie daje nam unikalną pozycję na rynku. Połączenie naszych własnych zakładów produkcyjnych, działów zapewnienia jakości i największego w Europie magazynu corów pozwala nam skupić się na świadczeniu najlepszych usług na rynku.

DRI powstało w 1998 pod nazwą Dansk Renoverings-Industri. Firma została częścią BORG Automotive w 2007 roku.

Od 1975, Elstock jest jednym z liderów na europejskim rynku regenerowanych części samochodowych o jakości części OE. Mając ponad 40-letnie doświadczenie możemy z dumą powiedzieć, że efekty naszej pracy oparte są na wiedzy branżowej, dokładności i chęci rozwoju.

Bazując na klasycznych wartościach takich jak skupienie na szczegółach, świadomość i precyzja budujemy wachlarz naszych produktów, optymalizujemy nasz procesy i usprawniamy dostawy – dla korzyści Twojej i naszego biznesu.

Baza naszych klientów rozciąga się po całej Europie. Każdego dnia dostarczamy produkty najwyższej jakości z ośmiu grup produktowych, nowym i obecnym partnerom biznesowym w wielu krajach Europy.

Dla nas, marka Elstock oznacza wysoką jakość i najlepszą obsługę klienta. Elstock to ciągle rozwijająca się marka. Jej rozwój idzie ręka w rękę z naszym skupieniem na potrzebach klienta i dążeniu do doskonalenia dostaw.

Lucas to najstarsza marka na świecie nieprzerwanie obecna na rynku motoryzacyjnym. Od kiedy powstała, ponad 140 lat temu, jest wiodącym dostawcą części OE i jest w czołówce dostawców części samochodowych na rynku wtórnym. Jak Lucas tego dokonał? Nigdy nie stojąc w miejscu.

Dziś Lucas oferuje szerokie portfolio części wysokiej jakości do większości współczesnych samochodów osobowych oraz małych pojazdów dostawczych, dostępnych poprzez partnerów dystrybucyjnych rozsianych po całym świecie. Lucas jest uznawany za pioniera i lidera w regeneracji części wysokiej jakości pomagając przy tym utrzymać naszą planetę czystszą i mniej zanieczyszczoną.

Dzisiaj, we współpracy z BORG Automotive Lucas oferuje kompresory klimatyzacji, zawory EGR, rozruszniki i alternatory o wysokiej jakości, wykonanych z wielkim poświęceniem i dbałością o szczegóły, co cechuje markę Lucas od ponad 140 lat.

Właśnie dlatego Lucas się wyróżnia.

Re-Ex to nowy gracz na europejskim rynku regenerowanych części motoryzacyjnych. Pomimo krótkiej obecności na rynku, daleko jej do braku doświadczenia z uwagi na fakt, iż jest częścią BORG Automotive, który ma ponad 40 letnie doświadczenie w regeneracji.

Re-Ex powstała w 2018 z ofertą 8 grup produktów, które są regenerowane i testowane w naszych zakładach produkcyjnych. Skupiamy się na tworzeniu lepszej przyszłości zarówno dla naszych partnerów jak i środowiska naturalnego. Nasza działalność opiera się na podejściu przyjaznym dla środowiska i gospodarce o obiegu zamkniętym co czyni nas odpowiedzialnym partnerem biznesowym.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewniać naszym klientom najlepsze doświadczenia ze stosowania rozwiązań w regeneracji części samochodowych. Kładziemy nacisk na budowanie pozytywnych relacji i odnoszenie wspólnie sukcesów. Dążymy do tego aby zawsze być przyszłościowi, ponieważ wierzymy, że bycie przyszłościowym jest równoznaczne z robieniem postępu - a robienie postępu jest równoznaczne z sukcesem dla Ciebie, dla nas i dla środowiska.