Twój Partner in Regeneracji

Witamy w BORG Automotive

O nas

Od ponad 40 lat pracujemy nad dostarczaniem na europejski rynek wtórny najlepszych regenerowanych części samochodowych odpowiadających standardom OE. Jest to możliwe dzięki mocnym fundamentom opartym na podstawowych wartościach: odpowiedzialność – kompetencja – współzależność – przejrzystość i ciągłe doskonalenie. Obecnie tworzymy rodzinę atrakcyjnych marek takich jak: DRI, Elstock i TMI. BORG Automotive jest miejscem pracy dla ponad 1.900 ambitnych współpracowników w Danii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Belgii i Hiszpanii, którzy współpracują ze sobą aby uczynić nas renomowanym i niezawodnym dostawcą – dziś i w przyszłości.

Naszym celem jest bycie numerem jeden w obsłudze klientów oraz preferowanym partnerem biznesowym w branży. Aby to osiągnąć ciągle optymalizujemy naszą elastyczność i udoskonalamy procesy całego naszego łańcucha dostaw tak aby jak najlepiej spełniać potrzeby klientów:

pracowników

- Jako jedyni w branży dostarczamy osiem różnych grup produktów.- W naszych zakładach produkcyjnych funkcjonują działy Badań i Rozwoju, w których pracują oddani i doświadczeni pracownicy.

- W 2014 roku otworzyliśmy największy w Europie zachodniej magazyn zużytych części samochodowych (tzw. corów) o pojemności powyżej 1 miliona corów.

- Nasze priorytety to relacje międzyludzkie, wsparcie i szybki czas reakcji.

Obecnie regenerujemy ponad 2 miliony produktów wszystkich naszych marek. Jesteśmy dumni, że rozwinęliśmy się na modelu biznesowym, który znacznie redukuje emisję dwutlenku węgla. 

BORG Automotive został założony w 1975 przez Sørena Toft-Jensena pod nazwą Toft-Jensen Elektro ApS. Teraz właścicielem firmy jest Schouw & Co, spółka zapewniająca solidny fundament dla naszego rozwoju. Søren Toft-Jensen nadal jest członkiem zarządu firmy.

Jesteśmy świadomi, że politykę ciągłego doskonalenia możemy realizować tylko dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Dlatego zawsze poszukujemy ambitnych i utalentowanych osób, które mogą stać się najlepszymi współpracownikami w branży.