Nasze produkty

Mamy w ofercie około 12 000 numerów katalogowych w 9 grupach produktów. Ważne dla nas jest, aby mieć szeroki wachlarz produktów – tak abyś Ty, jako nasz partner, mógł na nas polegać jako na swoim jedynym dostawcy, oszczędzając tym samym Twój czas i pieniądze. Zdajemy sobie sprawę z istniejącego zapotrzebowania na produkty do rzadkich modeli samochodów i jesteśmy dumni, że jesteśmy w stanie dostarczać takie produkty.

Rozrusznik

Mając w ofercie ponad 2300 różnych rozruszników, BORG Automotive zapewnia dopasowanie nie tylko do samochodów osobowych wszystkich marek ale również do pojazdów morskich, budowlanych oraz rolniczych. Co za tym idzie, jesteśmy w stanie zapewnić regenerowane rozruszniki do 96% marek samochodów. Nowe numery katalogowe są ciągle dodawane do naszego portfolio oraz są dostępne w katalogu części TecDoc i na stronach internetowych naszych marek.

Alternator

Regenerowane alternatory z naszej oferty pasują do pojazdów z kilku branż, od samochodów osobowych i dostawczych po pojazdy rolnicze, morskie oraz budowlane. Z ponad 3300 numerami katalogowymi w ofercie i dopasowaniem do 95% marek, BORG Automotive może zaspokoić prawie każde zapotrzebowanie europejskiego rynku specjalistycznego. Wszystkie nasze alternatory znajdziesz na stronach naszych marek.

Kompresory klimatyzacji

Oferta BORG Automotive w zakresie kompresorów klimatyzacji to wynik wysoko rozwiniętego programu. Oferujemy ponad 1200 kompresorów, co oznacza, że mamy jedną z najbogatszych ofert na rynku europejskim, pokrywając ponad 96 % marek w Europie. Więcej o naszej ofercie kompresorów klimatyzacji możesz znaleźć na stronach naszych marek, gdzie znajdziesz również najnowsze numery katalogowe dodane do naszego portfolio.

Zacisk hamulcowy

Zaciski hamulcowe są regenerowane przez BORG Automotive w tak samo wysokim standardzie jak wszystkie inne nasze produkty. Nasze zaciski pasują do 96 % pojazdów co oznacza, że mogą być stosowane w większości najbardziej popularnych samochodów osobowych i małych samochodach dostawczych. W ofercie mamy 3700 numerów katalogowych. BORG Automotive ciągle poszerza swój zakres produktów, aby ciągle być w stanie zaspokajać zapotrzebowanie europejskiego rynku samochodowego. Odwiedź strony naszych marek aby zobaczyć różne zaciski z naszej oferty.

Zawory EGR

W ofercie BORG Automotive mamy ponad 300 zaworów EGR co stanowi 94% dopasowania do pojazdów wyposażonych w system EGR poruszających się po drogach Europy. Zostało potwierdzone, że nasze zawory EGR są niezawodnym produktem o wysokiej jakości i długiej żywotności. Całą ofertę zaworów EGR znajdziesz na stronach naszych marek.

Drążek kierowniczy

BORG Automotive prowadzi obszerny program uruchamiania nowych drążków kierowniczych do zastosowań europejskich. W naszym zakładzie w Wielkeij Brytanii regenerujemy ponad 1250 numerów katalogowych drążków, co gwarantuje nam dopasowanie do wszystkich marek samochodów osobowych i małych samochodów dostawczych. Ciągle dodajemy nowe numery katalogowe do naszej oferty, które są dostępne w TecDoc i na stronach naszych marek.

Kolumna kierownicza

Elektryczne kolumny kierownicze są jedną z najnowszych form elektrycznego wspomagania kierownicy. BORG Automotive oferuje ponad 70 numerów katalogowych kolumn, które są kompleksowo sprawdzone i przetestowane, aby zapewnić wysoką jakość. Nasze strony marek oraz katalog TecDoc są ciągle aktualizowane i odzwierciedlają rozwój naszej oferty.

Pompa wspomagania układu kierowniczego

Z ponad 650 produktami w ofercie BORG Automotive zapewnia szerokie dopasowanie do samochodów osobowych i pojazdów dostawczych w Europie. Oferta zawiera również ponad 40 elektryczno-hydraulicznych pomp (EHPSP) pasujących do ponad 100 pojazdów. Oferujemy 3 podstawowe rodzaje pomp:

  1. Pompy elektryczno-hydrauliczne – napędzane silnikiem elektrycznym.
  2. Elektryczne I – hydrauliczne pompy napędzane silnikiem elektrycznym z jednokierunkową komunikacją z ECU.
  3. Elektryczne II – hydrauliczne pompy napędzane silnikiem elektrycznym z dwukierunkową komunikacją z ECU.

Więcej o naszej ofercie pomp znajdziesz na stronach naszych marek.

Turbosprężarki

Oferujemy szeroką gamę turbosprężarek z ponad 700 różnymi numerami części, obejmującymi 71% europejskiego rynku samochodowego. Stale poszerzamy ofertę i dodajemy nowe numery części do naszego portfolio. Nowe pozycje zostaną udostępnione w naszych sklepach internetowych i TecDoc.