Nasza jakość

Nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości

Jakość to dla nas kluczowy parametr. Wyraża się to w ciągłych szkoleniach, w których uczestniczą nasi pracownicy oraz w nieustannej pracy nad jakością z naszymi dostawcami. Zawsze dążymy do najwyższej jakości na rynku wtórnym. W praktyce oznacz to, że nasze zakłady produkcyjne w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpania są certyfikowane wg najnowszych norm ISO 9001:20015. Dodatkowo, nasze zakłady w Polsce mają certyfikat ISO 14000:2015. Testy jakościowe naszych produktów są dla nas niezbędne. Aby mieć pewność, że nasze produkty działają optymalnie w ich normalnym środowisku, przeprowadzamy testy wytrzymałościowe oraz testy drogowe. Dzięki temu, nasze produkty spełniają takie same standardy OE jak nowe produkty oraz udzielamy 2-letniej gwarancji bez limitu przebytych kilometrów na wszystkie nasze produkty. 

Praca z najnowszymi technologiami

W przemyśle, który nieustannie się rozwija i gdzie w dziedzinie mechatroniki inżynieria, elektronika i oprogramowanie wchodzą na całkowicie nowy poziom, musimy być przygotowani na nowe technologie aby rozszerzać nasze portfolio. Dlatego właśnie, nasz kompetentny zespół Badań i Rozwoju ulepsza nasze bieżące procesy i opracowuje procesy dla nowych produktów. Poszukujemy na rynku nowych modeli samochodów i identyfikujemy części z zakresu naszych 9 grup produktów, które nie są jeszcze w naszej ofercie. Następnie, badamy jak te części regenerować. Ponadto, badamy tendencje na rynku motoryzacyjnym, tak aby móc optymalizować nasze procesy oraz dodawać nowe, atrakcyjne grupy produktów do naszego portfolio. Zapewni to, że nadal będziemy liderem w przyszłości, nadążając za rozwojem branży.

Zawsze dążymy do pogłębiania naszej wiedzy i zdobywania większego doświadczenia. Dlatego, w 2018 otworzyliśmy naszą własną Akademię, w której nasi pracownicy są edukowani w zakresie najnowszych trendów i technologii jak np. mechatronika.

W 2018 uruchomiliśmy nasze Forum Mechatroniczne, które jest platformą internetową mającą na celu stworzenie sieci osób i podmiotów zainteresowanych mechatroniką. Więcej o Forum Mechatronicznym znajdziesz tutaj.

Uruchomiliśmy również pionierski program Reman Challenge (Wyzwanie Reman), tj. konkurs akademicki, w którym studenci inżynierii z całej Europy mają badać nadchodzące wyzwania dla branży regeneracyjnej.

Jakość i obsługa klienta kroczą ręka w rękę

Nasza wizja jest prosta: chcemy zapewniać klientom najlepsze doświadczenia ze stosowania rozwiązań w regeneracji części samochodowych. Dlatego właśnie, naszym celem jest wysoka jakość i najlepsza obsługa klienta. Wiemy ile dla Ciebie, jako naszego partnera, znaczy, aby nasze produkty mogły być zamontowane łatwo i szybko. W związku z tym, wiele z naszych produktów dostarczanych jest w systemie „plug &play” czyli „podłącz i używaj”, co oznacza, że nasze produkty są wyposażone w komponenty niezbędne do łatwego montażu.

Dostępność

W BORG Automotive, chcemy być dla Ciebie zawsze dostępni i dlatego możesz się z nami skontaktować poprzez naszą stronę internatową, jesteśmy zarejestrowanym dostawcą TecDoc i współpracujemy z TecCom aby sprawić, że Twoje doświadczenia są najlepsze z możliwych. Nasz najwyższy priorytet to relacje międzyludzkie, nieustanne wsparcie i szybki czas reakcji. W godzinach naszej pracy zawsze możesz się skontaktować z naszym pracownikiem, który odpowie Ci na każde Twoje pytanie. Informacje kontaktowe znajdziesz tutaj.