Czym się zajmujemy

Dostarczamy regenerowane części motoryzacyjne w standardzie OE do klientów z całej Europy

Czym się zajmujemy

Jesteśmy jedną z największych, najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych firm w branży regeneracji części samochodowych w Europie.

- Jako jedyni w branży dostarczamy osiem różnych grup produktów. Aby uzyskać najlepsze efekty zdecydowaliśmy się testować wszystkie nasze produkty w naszych własnych wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zapewnia to zarówno optymalną jakość, jak i elastyczność.

- W naszych zakładach produkcyjnych funkcjonują działy Badań i Rozwoju, w których pracują oddani i doświadczeni pracownicy. Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać nasze procesy regeneracji oraz liczbę produktów dostępnych w naszym obecnym wachlarzu produktów. W tym celu, poszukujemy na rynku nowych modeli samochodów i identyfikujemy części z zakresu naszych osiem grup produktów, które nie są jeszcze w naszej ofercie i następnie, badamy jak te części regenerować. Ponadto, badamy tendencje na rynku motoryzacyjnym, tak aby być w stanie dodawać nowe, atrakcyjne grupy produktów do naszego portfolio. Zapewni to, że w przyszłości pozostaniemy liderem i że nadal będziemy dobrze przygotowani do nadążania za rozwojem branży.

- W 2014 roku otworzyliśmy największy w Europie zachodniej magazyn zużytych części samochodowych (tzw. corów) o pojemności powyżej 1 miliona corów. Czyni to naszą produkcję wysoce elastyczną i pozwala nam reagować na pojawiające się zapotrzebowanie w krótkim czasie.

Obecnie regenerujemy ponad 2 miliony produktów wszystkich naszych marek. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania OE stosowane dla nowych produktów. Jesteśmy dumni, że rozwinęliśmy się na modelu biznesowym, który znacznie redukuje emisję dwutlenku węgla. Oznacza to, że BORG Automotive chroni środowisko poprzez zużycie o 79% mniej energii w porównaniu do produkcji nowych produktów.