Czym się zajmujemy

Dostarczamy regenerowane części motoryzacyjne w standardzie OE do klientów z całej Europy

Czym się zajmujemy

Jesteśmy jedną z największych, najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych firm w branży regeneracji części samochodowych w Europie.

- Jako jedyni w branży dostarczamy osiem różnych grup produktów. Aby uzyskać najlepsze efekty zdecydowaliśmy się testować wszystkie nasze produkty w naszych własnych wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zapewnia to zarówno optymalną jakość, jak i elastyczność.

- W naszych zakładach produkcyjnych funkcjonują działy Badań i Rozwoju, w których pracują oddani i doświadczeni pracownicy. Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać nasze procesy regeneracji oraz liczbę produktów dostępnych w naszym obecnym wachlarzu produktów. W tym celu, poszukujemy na rynku nowych modeli samochodów i identyfikujemy części z zakresu naszych osiem grup produktów, które nie są jeszcze w naszej ofercie i następnie, badamy jak te części regenerować. Ponadto, badamy tendencje na rynku motoryzacyjnym, tak aby być w stanie dodawać nowe, atrakcyjne grupy produktów do naszego portfolio. Zapewni to, że w przyszłości pozostaniemy liderem i że nadal będziemy dobrze przygotowani do nadążania za rozwojem branży.

- W 2014 roku otworzyliśmy największy w Europie zachodniej magazyn zużytych części samochodowych (tzw. corów) o pojemności powyżej 1 miliona corów. Czyni to naszą produkcję wysoce elastyczną i pozwala nam reagować na pojawiające się zapotrzebowanie w krótkim czasie.

Obecnie regenerujemy ponad 2 miliony produktów wszystkich naszych marek. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania OE stosowane dla nowych produktów. Jesteśmy dumni, że rozwinęliśmy się na modelu biznesowym, który znacznie redukuje emisję dwutlenku węgla.