"Najważniejszą częścią jesteś Ty" - BORG Automotive na targach Automechanika

Na targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem (13 - 17 września), swoje pełne portfolio produktów zaprezentuje BORG Automotive, wiodący niezależny producent regenerowanych części samochodowych w Europie. Po raz pierwszy obejmie ono turbosprężarki, które firma dodała do swojej oferty w 2020 roku. Ponadto BORG Automotive zaprezentuje swój nowy portal dla klientów, który zapewnia całodobowy dostęp do danych dotyczących zamówień, a także liczne funkcje samoobsługowe.

Na swoim stoisku BORG Automotive zaprezentuje regenerowane przez firmę alternatory, rozruszniki, turbiny, sprężarki klimatyzacji, zawory EGR, przekładnie kierownicze, pompy kierownicze i zaciski hamulcowe. Po raz pierwszy duńska firma, która dystrybuuje swój asortyment pod markami Elstock, DRI, Lucas i TMI, wystawi również gamę turbosprężarek, które zostały wprowadzone na rynek w 2020 roku.

Dystrybutorzy na rynku wtórnym i właściciele warsztatów będą mogli doświadczyć jakości tych produktów z pierwszej ręki. Części regenerowane przez BORG Automotive są praktycznie nie do odróżnienia od nowych komponentów pod względem wizualnym i dorównują ich jakości i wydajności. Powód? Firma czerpie z ponad 45letniego doświadczenia w branży i regeneruje wyłącznie oryginalne części. Ponadto, BORG Automotive produkuje wszystkie swoje produkty w Europie, zapewniając, że spełniają one najsurowsze standardy jakości.

Kolejną atrakcją targów będzie zaprezentowanie przez BORG Automotive po raz pierwszy publicznie swojego nowego portalu dla klientów. Ten unikalny dodatek będzie oferował zarejestrowanym klientom szeroki zakres opcji dostępnych przez całą dobę. Na przykład, użytkownicy mogą przeglądać swoje zamówienia i ich status, sprawdzać faktury i ich status oraz zarządzać zwrotami lub gwarancjami za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Mogą również znaleźć dane kontaktowe swojego osobistego opiekuna konta i uzyskać dostęp do danych klienta.

Ivan Mikkelsen, dyrektor handlowy BORG Automotive, dodał: "Po raz drugi Automechanika kładzie szczególny nacisk na 'zrównoważone rozwiązania'. Cieszymy się, że gospodarka cyrkularna, do której przyczyniamy się od dziesięcioleci, staje się coraz ważniejszym tematem na rynku wtórnym.

Jednocześnie, od momentu założenia BORG Automotive, naszym kluczowym celem było dostarczenie doskonałego i dostosowanego do potrzeb klienta doświadczenia. Nasz nowy slogan ‘Najważniejszą częścią jesteś Ty’ odzwierciedla to skupienie, podobnie jak nasza nowa inicjatywa portalu klienta.

Ponadto, portal idzie w parze ze ‘Zrównoważonymi rozwiązaniami’, ponieważ minimalizuje formalności i przyczynia się do zmniejszenia zużycia zasobów. Po raz kolejny czekamy na ekscytujące targi Automechanika z ważnym punktem zainteresowania i owocnymi dialogami."

Odwiedź BORG Automotive na targach Automechanika 2022: Hala 3.0, Stoisko G51